• AZS Koszalin S.A.
Tauron Basket Liga

Marcowe szaleństwoData dodania: 24.03.2017 15:33 (Aktualizacja: 24.03.2017 15:44) | Autor: RedakcjaMarcowe szaleństwo
Przed Akademikami kolejne ciężkie starcie. Marcowe mecze rozgrywane są z najlepszymi drużynami w Polskiej Lidze Koszykówki. Tym razem zawodnicy prowadzeni przez trenera Kamila Sadowskiego zmierzą się z aktualnie trzecim zespołem w tabeli - BM Slam Stalą Ostrów Wielkopolski.
Absolutny rekord dzięki kibicom koszykówki!Data dodania: 15.01.2017 21:56 (Aktualizacja: 15.01.2017 22:02) | Autor: RedakcjaAbsolutny rekord dzięki kibicom koszykówki!
Tradycyjnie koszaliński klub wziął udział we wspaniałym przedsięwzięciu, jakim niewątpliwie jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tym razem we wszystkich licytacjach, dzięki hojności kibiców koszykówki, zebrano 8300 złotych!
Zmiany w terminarzuData dodania: 15.01.2017 11:08 (Aktualizacja: 15.01.2017 11:08) | Autor: RedakcjaZmiany w terminarzu
Nastąpiły zmiany w terminarzu, w meczach 15. kolejki oraz 26. serii spotkań Polskiej Ligi Koszykówki z udziałem koszykarzy AZS Koszalin.
Koncert gry w czwartej kwarcie!Data dodania: 14.01.2017 20:42 (Aktualizacja: 14.01.2017 20:42) | Autor: RedakcjaKoncert gry w czwartej kwarcie!
Tak jest! Mamy to! Trzecia wygrana z rzędu! Koszykarze AZS Koszalin pokonali po świetnej czwartej kwarcie Polpharmę Starogard Gdański 83:75.
Krotoski-Cichy Koszalin razem z AZSData dodania: 13.01.2017 19:26 (Aktualizacja: 13.01.2017 19:26) | Autor: RedakcjaKrotoski-Cichy Koszalin razem z AZS
Z wielką przyjemnością informujemy, że do grona sponsorów naszego klubu dołączyła firma Krotoski-Cichy Koszalin, autoryzowany dealer samochodów marki Volkswagen oraz Skoda.
Bilety na mecz z Polpharmą Starogard GdańskiData dodania: 13.01.2017 15:54 (Aktualizacja: 13.01.2017 15:54) | Autor: RedakcjaBilety na mecz z Polpharmą Starogard Gdański
Już jutro Akademicy podejmą zajmującą obecnie 12 miejsce Polpharmę Starogard Gdański
Po trzecią wygraną z rzędu!Data dodania: 13.01.2017 13:26 (Aktualizacja: 13.01.2017 13:26) | Autor: RedakcjaPo trzecią wygraną z rzędu!
Po wygranych nad Siarką Tarnobrzeg i MKS Dąbrową Górnicza, koszykarze AZS Koszalin zagrają o trzecie zwycięstwo z rzędu, a ich rywalem będzie Polpharma Starogard Gdański.
AZS ponownie zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej PomocyData dodania: 12.01.2017 16:04 (Aktualizacja: 15.01.2017 15:23) | Autor: RedakcjaAZS ponownie zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy
Tradycyjnie, jak co roku, koszaliński klub będzie wspierał Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem przygotowaliśmy dla Was dwie wyjątkowe atrakcje.
Udana pogoń AZS!!!Data dodania: 11.01.2017 23:46 (Aktualizacja: 11.01.2017 23:46) | Autor: RedakcjaUdana pogoń AZS!!!
Koszykarze AZS Koszalin przegrywali siedemnastoma punktami, jednak nie poddali się i po bardzo dobrej drugiej połowie odrobili z nawiązką wszystkie straty i zaliczyli druga wygraną w Hali Widowiskowo – Sportowej. Podopieczni trenera Piotra Ignatowicza 83:75.
Rabaty dla kibiców AZS!Data dodania: 10.01.2017 19:19 (Aktualizacja: 01.02.2017 23:56) | Autor: RedakcjaRabaty dla kibiców AZS!
Oszczędzanie na paliwie? Promocja na kawę? Rabat na akcesoria do telefonu? Darmowe mycie samochodu? Zniżka na menu? Tańszy nocleg? A może produkty kuchenne w niższej cenie? SIEDEM RAZY TAK! Z biletami oraz karnetami z meczów AZS będziecie mogli skorzystać z wielu promocji od naszych sponsorów! Zachęcamy do zapoznania się ze specjalną ofertą dla kibiców koszalińskiej drużyny!