Koszalin Energa Basket Liga

Mikołajki z AZS Koszalin

Data dodania: 06.12.2017 15:18 (Aktualizacja: 07.12.2017 19:06) | Autor: Redakcja

Mikołajki z AZS KoszalinBlisko 1500 podopiecznych koszalińskich przedszkoli wzięło udział w największej w regionie imprezie mikołajkowej z udziałem naszych zawodników oraz Cheerleaders Pasja AZS Koszalin.

W imprezie udział wzięło 19 koszalińskich przedszkoli. W programie sportowej zabawy były m.in. wspólne tańce z Cheerleaders Pasja AZS Koszalin, jak również konkurencja sportowa z wykorzystaniem piłek firmy Spalding, będącej oficjalnym partnerem technicznym rozgrywek Polskiej Ligi Koszykówki. W zabawie udział wzięły również piłkarki ręczne Energa AZS Koszalin.

Po części sportowej na najmłodszych czekała niespodzianka. Zgodnie z zapowiedziami, na specjalne zaproszenie organizatorów, w Hali Widowiskowo-Sportowej pojawił się Święty Mikołaj. Żeby było ciekawiej... do obiektu przybył na strażackim kładzie w eskorcie funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie.

Ogromna radość wśród najmłodszych towarzyszyła, gdy w obiekcie pojawił się Mikołaj, który przypomniał dzieciom także, iż w życiu należy zawsze trafiać do właściwego kosza, co wiązało się również z propagowaniem ekologii i segregacji odpadów wśród najmłodszych. Nie zabrakło również słodkich upominków, a żadne dziecko z hali nie wyszło z pustymi rękoma.

- Zaszczepianie w dzieciach miłości do sportu to coś fantastycznego. To świetna zabawa dla najmłodszych, ale również dla nas samych, bowiem sport to przecież coś, co wszyscy kochamy – mówił Diante Baldwin, rozgrywający AZS, który dodał, że liczy na kolejne spotkania z dziećmi i młodzieżą, które przyczynią się do propagowania aktywności fizycznej.

Organizatorami wydarzenia były: Hala Widowiskowo-Sportowa, AZS Koszalin S.A., Energa AZS Koszalin oraz Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Koszalinie.

 

Galeria z Mikołajek na sportowo

 

Źródło: inf. własna

Najbliższy mecz

AZS Koszalin
PGE Turów Zgorzelec
AZS KoszalinPGE Turów Zgorzelec
24.03.2018, godz. 18:00, HWS w Koszalinie

Poprzedni mecz

AZS Koszalin - 85
Rosa Radom - 92
AZS KoszalinRosa Radom
21.03.2018, godz. 18:30, HWS w Koszalinie, Statystyki
DKMS
Klub Kibica AZS Koszalin
KALK Koszalin.pl
  • Urząd Miejski w Koszalinie
  • Zarząd Obiektów Sportowych Spółka z o.o. w Koszalinie
  • Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o.
  • Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie
  • Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin
  • Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica
  • Park Wodny Koszalin
Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Gminy Miasto Koszalin.

Jesteś tutaj: AZS Koszalin S.A. > Aktualności > Aktualności > Mikołajki z AZS Koszalin

© Wszelkie prawa zastrzeżone dla AZS Koszalin S.A.