Koszalin Energa Basket Liga

TOMSOL wciąż z AZS

Data dodania: 27.06.2017 18:09 (Aktualizacja: 27.06.2017 18:36) | Autor: Redakcja

TOMSOL wciąż z AZSStacja Paliw – TOMSOL jest kolejnym ze sponsorów, którzy zdecydowali się przedłużyć umowę sponsorską z koszalińską drużyną.

Kolejna dobra informacja! Doskonale znane w naszym regionie Stacje Paliw TOMSOL będą ponownie wspierać koszalińskich koszykarzy.
- Cieszymy się, że kolejna z firm chce z nami współpracować w przyszłym sezonie. TOMSOL to największa sieć prywatnych stacji paliwowych w naszym regionie. Przedłużenie umowy na następny rok świadczy o dobrze rozwijającej się współpracy, która zaczęła się w minionych rozgrywkach. Dziękuje Panu Zbigniewowi Stolarczykowi za zaufanie. Ilość firm wspierających AZS Koszalin stale się powiększa. Sukcesywnie będziemy informować o przedłużanych umowach i nowych sponsorach – powiedział prezes AZS, Leszek Doliński.

Informacje o firmie:

TOMSOL to firma rodzinna, która w połowie 1990 roku postanowiła zająć się handlem paliwami, budując jako jedni z pierwszych w naszym regionie dużą prywatną stację paliw na trasie Szczecin-Gdańsk.

Zachęceni wzrostem sprzedaży produktów oferowanych przez nas stację paliw, postanowiono rozszerzyć działalność o sprzedaż hurtową olejów, smarów, płynów i akcesoriów samochodowych.

W 1992 roku otworzono kolejną stację paliw w małej miejscowości Niemica, nastawioną głównie na sprzedaż paliw miejscowym gospodarstwom rolniczym i mieszkańcom okolicznych miejscowości.

Kolejnym etapem w firmie był zakup autocystern, co pozwoliło TOMSOLOWI zaistnieć na rynku jako hurtownia paliw. Zwiększenie sprzedaży umożliwiło otwarcie kolejnych stacji paliw. Już w 1996 roku firma dystrybuowała paliwo przez osiem stacji prowadzonych pod logiem TOMSOL. Rok 1998 zakończony został siecią dziesięciu stacji paliw TOMSOL.

Przez kolejne lata do dnia dzisiejszego firma sukcesywnie zwiększa rynek sprzedaży oraz unowocześnia swoje obiekty, tak aby spełniały wymogi ekologiczne XXI wieku i w pełni satysfakcjonowały wszystkich klientów.

Na jednej z naszych stacji wybiegając w przyszłość otworzono kawiarenkę internetową z kilkunastoma komputerami.

Firma TOMSOL wychodząc naprzeciw wymaganiom oferuje towary największych polskich producentów i importerów, począwszy od Rafinerii Gdańskiej (obecnie grupa Lotos), poprzez Rafinerię Płocką, Organikę, Inter Global, BP Polska, Shell, Mobil, Texaco, Total, Elf itp., dzięki czemu towary są najwyższej jakości.

Punkt firmy TOMSOL:

Sianów ul. Trawica 13
Koszalin ul. Wenedów 2a
Sianów ul. Dworcowa 56
Malechowo ul. Niemica 43b
Koszalin ul. Zwycięstwa 282
Darłowo .ul. Sowińskiego 25

 

AZS Koszalin

 

AZS Koszalin

 

AZS Koszalin

 

AZS Koszalin

Źródło: inf. własna

Najbliższy mecz

Polpharma Starogard Gd.
AZS Koszalin
Polpharma Starogard Gd.AZS Koszalin
04.03.2018, godz. 18:00, Hala Miejska

Poprzedni mecz

Trefl Sopot - 100
AZS Koszalin - 73
Trefl SopotAZS Koszalin
19.02.2018, godz. 19:00, WHSW ERGO Arena, Statystyki
DKMS
Klub Kibica AZS Koszalin
KALK Koszalin.pl
  • Urząd Miejski w Koszalinie
  • Zarząd Obiektów Sportowych Spółka z o.o. w Koszalinie
  • Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o.
  • Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie
  • Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin
  • Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica
  • Park Wodny Koszalin
Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Gminy Miasto Koszalin.

Jesteś tutaj: AZS Koszalin S.A. > Aktualności > Aktualności > TOMSOL wciąż z AZS

© Wszelkie prawa zastrzeżone dla AZS Koszalin S.A.