AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

Bilety na mecz ze Stelmetem Enea BC Zielona Góra

news

W poniedziałek 21.01 Akademicy zmierzą się we własnej hali z drużyną Stelmetu Enea BC Zielona Góra. W sprzedaży pojawiły się już bilety na to spotkanie.

Stelmet Enea BC Zielona Góra obecnie zajmuje pierwszą pozycję w tabeli Energa Basket Ligi. Do tej pory ma na swoim koncie 13 zwycięstw i 3 porażek. Liderem zielonogórzan jest Michał Sokołowski, który średnio zdobywa 15.1 punktów na mecz. Stelmet naszpikowany jest niemal samymi gwiazdami i podobnie jak w latach ubiegłych będzie walczył o najwyższe miejsce w obecnych rozgrywkach.

W pierwszym meczu rozegranym w Zielonej Górze padł wynik 97:80 dla gospodarzy.
Mecz pomiędzy koszalińską drużyną, a Stelmetem Enea BC Zielona Góra odbędzie się w poniedziałek 21.01.2019 o godzinie 18:30.

Wejściówki na to spotkanie będzie można nabyć w kasach Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Śniadeckich. Dodatkowo bilety można zakupić za pośrednictwem internetu na stronie www.hala.koszalin.pl.

Kasy biletowe otwarte:

środa 16.01.2019: godz. 16:00 - 20:00
piątek 18.01.2019: godz. 16:30 – 18:30
poniedziałek 21.01.2019: godz. 16:30 - 20:30
 

Udostępnij

Social Media

Dziś o bezpieczeństwo klientów @parkwodnykoszalin dbali @gotorey i @gregsurmacz33 🏊🏻‍♂️ podczas dyżuru naszych zawodników nie odnotowano żadnych incydentów. Panowie spisali się na medal 🥇 #Koszalin #parkwodnykoszalin #plkpl #AZSKosz #slonecznypatrol #wopr

23 marca, 2019

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.