AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

27. Finał WOŚP razem z AZS

news

AZS Koszalin ponownie miał swój udział w zbiórce funduszy zbieranych przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Finał Pucharu Ligi Koszalińskiej Amatorskiej Ligi Koszykówki jest od lat organizowany w czasie finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas przerw w meczu odbywają się licytacje, a cały dochód zostanie przeznaczony na fundację Jurka Owsiaka. Tradycyjnie koszaliński klub włączył się do 27. edycji WOŚP. Za kwotę 750 złotych wylicytowano koszulkę Grzegorza Surmacza wraz z oficjalną piłką Energa Basket Ligi, za 200 oraz 100 złotych sprzedano dwie koszulki z podpisami zawodników AZS. Zegarek wraz z lotem samolotem z Prezesem Leszkiem Dolińskim wylicytowano za 500 zł. Łącznie podczas całego wydarzenia zebrano 6259 złotych.

Warto także dodać, że finałowe spotkanie Pucharu Ligi zakończyło się wynikiem 87:80 dla drużyny Basketu Białogard.

Udostępnij

Social Media

Dziś o bezpieczeństwo klientów @parkwodnykoszalin dbali @gotorey i @gregsurmacz33 🏊🏻‍♂️ podczas dyżuru naszych zawodników nie odnotowano żadnych incydentów. Panowie spisali się na medal 🥇 #Koszalin #parkwodnykoszalin #plkpl #AZSKosz #slonecznypatrol #wopr

23 marca, 2019

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.