AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

Meden-Inmed nadal z AZS

news

Czołowy producent i dystrybutor profesjonalnego sprzętu medycznego – firma Meden-Inmed będzie dalej współpracować z koszalińskim klubem.

Koszaliński klub podpisał porozumienie z Meden-Inmed w lipcu 2017 roku, w ten sposób firma prowadzona przez prezesa Wiesława Zinkę została sponsorem AZS. Współpraca obydwu podmiotów układa się na tyle dobrze, że czołowy producent i dystrybutor profesjonalnego sprzętu medycznego na polskim rynku będzie nadal wspierał Akademików.

Koszykarze AZS będą mieli zagwarantowany sprzęt najlepszej możliwej jakości. Meden-Inmed wyposażył w poprzednim sezonie klubowy gabinet w urządzenia wspomagające trening i opiekę medyczną. Dzięki temu, nasz klub jest w wąskim gronie drużyn posiadających własne zaplecze medyczne.

- Dalsza współpraca z Meden-Inmed jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Po raz kolejny będziemy w posiadaniu specjalistycznego sprzętu, który z pewnością przysłuży się naszym zawodnikom. Nasz AZS będzie obchodził w tym sezonie 50-lecie swojego istnienia, a firma prowadzona przez Wiesława i Macieja Zinkę będzie miała w 2019 roku na swoim liczniku 30 lat działalności. Dziękujemy za zaufanie oraz wsparcie, które jest dla nas niezwykle ważne – powiedział prezes AZS, Leszek Doliński.

Meden-Inmed oferuje szeroką gamę produktów dla specjalistów z dziedziny rehabilitacji, ortopedii, dermatologii, urologii, ginekologii, neurologii i chirurgii. Oprócz pojedynczych elementów są to także kompleksowe rozwiązania. Panele do sal operacyjnych, czy też wyposażenia placówek Medical SPA & Wellness cieszą się w Europie ogromnym uznaniem.

Wykwalifikowany zespół badawczy zapewnia fachowe doradztwo podczas wyboru sprzętu, zapewniając dopasowanie rozwiązań technologicznych do potrzeb klienta. Meden-Inmed we współpracy z terapeutami i lekarzami organizuje specjalistyczne kursy i szkolenia, promujące nowe metody diagnostyki i leczenia.

Strona internetowa: meden.com.pl

        

Udostępnij

Social Media

Ech ... niewiele brakowało 😭 i niedosyt pozostał ... 😟 Przegrywamy w ostatnim naszym wyjeździe z @mks_dg 93:91. Po słabszym początku fenomenalnie wróciliśmy do gry w 3 kwarcie 💪 i pokazaliśmy wielkie 💙 do walki z wyżej notowanym przeciwnikiem. Niestety nasza ostatnia akcja potoczyła się dość niespodziewanie 😳. Szkoda, naprawdę szkoda ... #plkpl #AZSKosz

20 kwietnia, 2019

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.