AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

Krotoski - Cichy nadal z Akademikami!

news

Kolejny sponsor naszej drużyny powiedział „tak” prezesowi AZS i będzie wspierał Akademików w sezonie 2018/2019!

Koszaliński oddział grupy Krotoski - Cichy jest kolejnym ze sponsorów AZS, który przedłużył umowę z naszym klubem. Prezes Leszek Doliński przekonał do dalszej współpracy kolejnego sponsora, który był zadowolony z kooperacji z Akademikami.

Krotoski – Cichy Koszalin to największy autoryzowany dealer samochodów marek: Volkswagen (ul. Gnieźnieńska 24 b), Skoda (ul. Gnieźnieńska 43a) oraz Seata. W ofercie firmy, oprócz najnowszych modeli marki Volkswagen Skoda i Seata, znajdziemy również Autoryzowane Stacje Obsługi (ASO), salon samochodów używanych, punkt usług blacharsko-lakierniczych oraz dział części zamiennych. Krotoski - Cichy użycza także AZS samochód, który przeznaczony jest dla zawodników zagranicznych.

- Po rozmowie z dyrektorem Przemysławem Żarną doszliśmy do upragnionego porozumienia. Cieszy mnie to, że tak renomowana firma, jaką bez wątpienia jest koszaliński oddział Krotoski - Cichy, zdecydowało się wspierać nas w tym wyjątkowym sezonie, w którym będziemy obchodzić 50-lecie powstania AZS. Dziękuje za zaufanie i zapewniam, że zarobimy wszystko, by firma dowodzona przez dyrektora Żarnę była usatysfakcjonowana podjętą decyzją - powiedział prezes AZS, Leszek Doliński.

    

    

Udostępnij

Social Media

Za 7 dni gramy ze @basketzg ❗
Początkowo zaplanowany mecz na 20 stycznia został przełożony na 21.01 na godzinę 18:30. Zaplanujcie sobie tę datę tak by być z nami w HWS 👍
#plkpl #AZSKosz

14 stycznia, 2019

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie