AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

Kaliszczak wciąż z AZS!

news

Piekarnia - Cukiernia Kaliszczak wyraziła chęć dalszej współpracy z koszalińskim klubem!

Dobra wiadomość na początek tygodnia! Kaliszczak będzie nadal sponsorem koszalińskiego zespołu. Będzie to kolejny sezon współpracy AZS z najbardziej cenioną i renomowaną piekarnią - cukiernią w naszym mieście.

- Piekarnia - Cukiernia Kaliszczak to rozpoznawalna marka, która w tym roku obchodzi 40-lecie swojego istnienia. To wspaniałe osiągnięcie, tym bardziej, że bracia Waldemar i Tomasz Kaliszczak zdecydowali się wspierać nasz klub w niezwykle ważnym dla nas roku, gdy będziemy obchodzić 50-lecie powstania AZS. Mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim kibicom wyroby naszego sponsora, który jest największą piekarnią w naszym regionie – powiedział prezes, Leszek Doliński.

Firma powstała w 1978 roku. Od początku działalności zajmowano się produkcją pieczywa , ciast i tortów oraz lodów w oparciu o tradycyjne receptury. Dziś po niemal czterdziestu latach działalności produkcja jest wciąż robiona ręcznie w oparciu o te same receptury, co 40 lat temu. Piekarnia – Cukiernia Kaliszczak dokłada wszelkich starań, aby wszystkie wyroby były nie tylko smaczne, ale także zdrowe. Jako jeden z nielicznych zakładów w Polsce nie korzysta z gotowych nadzień owocowych, które zawierają różnego rodzaju konserwanty, lecz wszelkie nadzienia są robione samodzielnie, ze świeżych lub mrożonych owoców. Nasze hasło „ tradycyjnie naturalne” jest nie tylko sloganem reklamowym, ale przede wszystkim drogowskazem w produkcji naszych wyrobów.

W zakładzie produkcja pieczywa wygląda tak samo, jak prawie 40 lat temu. Ciasto chlebowe jest dosyć delikatne i jego rozważanie na poszczególne kęsy, zaokrąglanie oraz wydłużanie może być robione tylko ręcznie. Wielkie piekarnie przemysłowe korzystają z automatów, ale wtedy właściwie ze względu na delikatność ciasta, trzeba do niego dosypywać różnego rodzaju środków – co nie jest dobre dla zdrowia.

Piekarnia - Cukiernia Kaliszczak zajmuje się produkcją i sprzedażą wyrobów piekarskich, cukierniczych, lodów oraz tortów (na chrzciny, komunię, wesela oraz okolicznościowe). Wszystkie produkty cukierni robione są z sercem oraz pasją. Stosowane receptury towarzyszą firmie od samego początku, a hasłem przewodnim jest – tradycyjnie i naturalnie.

    

    

    

Udostępnij

Social Media

Za 7 dni gramy ze @basketzg ❗
Początkowo zaplanowany mecz na 20 stycznia został przełożony na 21.01 na godzinę 18:30. Zaplanujcie sobie tę datę tak by być z nami w HWS 👍
#plkpl #AZSKosz

14 stycznia, 2019

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie