AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

Leo nadal z Akademikami!

news

Doskonale znana wszystkim posiadaczom telefonów komórkowych w naszym mieście – firma Leo -będzie wpierać AZS w nadchodzących rozgrywkach.

Od kilkunastu dni zarząd klubu pracuje nad tym, by przedłużyć umowy ze sponsorami, którzy pomagali i wspierali koszaliński AZS w sezonie 2017/2018. Firma Leo jest kolejnym partnerem deklarującym chęć dalszej współpracy.

Leo istnieje na polskim rynku od 1998 roku i od początku zajmuje się sprzedażą akcesoriów komórkowych. Koszalińska firma daje gwarancje swoim klientom na wszystkie produkty, które oczywiście są najwyższej możliwej jakości. Leo umożliwia także wysyłkę zakupionych akcesoriów. Firma ma swoje punkty w trzech miastach w Polsce (Koszalin, Gdańsk i Poznań). W naszym mieście znajdują się one w Galerii Emka (Jana Pawła II 20) oraz w Hali Kupieckiej (Bohaterów Warszawy 2A).

Leo oferuje m.in.:

- Sprzedaż akcesoriów do telefonów, smartfonów, tabletów i nawigacji.
- Serwis oraz aktualizacje oprogramowania.
- Kupno i sprzedaż telefonów komórkowych, smartfonów i tabletów.

- Firma Leo jest kolejnym ze sponsorów, który był zadowolony z dotychczasowej współpracy. Cieszy nas to, że współpracujemy z firmą mającą największy asortyment akcesoriów GSM w Polsce. Dziękuję za zaufanie i wiarę w nasz projekt. Budujące jest to, że koszalińska rodzina sponsorów AZS wciąż się powiększa – powiedział prezes AZS, Leszek Doliński.

   

 

 

 

Udostępnij

Social Media

Dziś o bezpieczeństwo klientów @parkwodnykoszalin dbali @gotorey i @gregsurmacz33 🏊🏻‍♂️ podczas dyżuru naszych zawodników nie odnotowano żadnych incydentów. Panowie spisali się na medal 🥇 #Koszalin #parkwodnykoszalin #plkpl #AZSKosz #slonecznypatrol #wopr

23 marca, 2019

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.