AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

Morska10 przedłuża umowę!

news

Kolejna dobra wiadomość! Okręgowa stacja kontroli pojazdów Morska 10 zdecydowała się wspierać koszaliński klub w nadchodzącym sezonie 2018/2019.

Mimo że sezon dla AZS zakończył się kilkanaście dni temu, to zarząd koszalińskiego klubu nie próżnował i przedłużył już szóstą umowę sponsorską. Tym razem to okręgowa stacja kontroli pojazdów zlokalizowana w Koszalinie przy ulicy Morskiej 10 zadeklarowała chęć wsparcia Akademików w jubileuszowych rozgrywkach.

Stacja kontroli pojazdów oferuje badania okresowe wszystkich rodzajów pojazdów:

- motocykli i motorowerów
- samochodów osobowych i ciężarowych (również powyżej DMC 3,5 T)
- samochodów z instalacją gazową
- autobusów, ciągników rolniczych, przyczep
- dodatkowe badania pojazdów; TAXI, HAK, ADR, VAT

Dodatkowo świadczą usługi w zakresie:

- badań pojazdów sprowadzonych z zagranicy
- dodatkowych badań pojazdów po dokonanych zmianach oraz „zabytkowych”

- Okręgowa stacja kontroli pojazdów znajdująca się przy ulicy Morskiej 10 jest kolejnym ze sponsorów, który był zadowolony ze współpracy w poprzednim sezonie. Firma cieszy się dobrą renomą i ma bogaty pakiet usług. Cieszymy się, że udało nam się przekonać do współpracy kolejnego sponsora, który stacjonuje w naszym mieście – powiedział prezes AZS, Leszek Doliński.

Strona internetowa: www.morska10.pl/pl/

 

    

    

    

Udostępnij

Social Media

Panie i Panowie, Brandon Walters pozostaje z nami do końca sezonu 🏀 2018/19. Jesteśmy coraz silniejsi 💪💪💪 #plkpl #AZSKosz #Koszalin

25 września, 2018

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic Agrobud Sp. z o.o. Bałtycki Bank Spółdzielczy Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Cafe Mondo Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie Van Pur S.A. DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka