AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

Domar Tatów wciąż z Akademikami!

news

Domar Tatów jest kolejną firmą, która zdecydowała się przedłużyć umowę na nowe rozgrywki z koszalińskim klubem!

Po zakończeniu sezonu 2017/2018 koszaliński klub zaczął rozmowy ze sponsorami. Domar Tatów jest już piątą firmą, która powiedziała „tak” dla AZS. Przypomnijmy, że wcześniej swoje umowy przedłużyli: Centrum Medyczne Beta Tarnowski, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, Drukarnia Soldruk oraz Hotel Verde.

Domar Tatów to bezwątpienia lider w swojej dziedzinie. Mieszcząca się w Tatowie firma specjalizuje się głównie w usługach z zakresu budownictwa inżynierii liniowej. Prowadzone przez Kazimierza Domarackiego przedsiębiorstwo realizuje inwestycje polegające na kompleksowym uzbrojeniu terenów miast i gmin w infrastrukturę wodno-kanalizacyjną, gazową oraz zagospodarowanie przestrzenne.

Sponsor AZS dysponuje nowoczesnym zapleczem technicznym i magazynowym, wyposażonym w środki transportu oraz specjalistyczny sprzęt, m.in.: koparki (kołowe, gąsienicowe), koparko – ładowarki, ładowarki, spycharki, minikoparki, równiarkę, samochody ciężarowe, naczepy, zestawy niskopodwoziowe, wiertnice, walce drogowe, układarkę mas bitumicznych- kruszarki. W związku z tym, Domar wykonuje również usługi transportowe oraz usługi związane z wynajmem sprzętu.

- Kolejny niezwykle ważny dla nas przedsiębiorca zdecydował się wspierać AZS w sezonie 2018/2019, który będzie wyjątkowy ze względu na 50-lecie powstania naszego klubu. Dziękuje Panu Kazimierzowi Domarackiemu za pomoc oraz zaufanie, jakimi obdarzył nas dwa lata temu. Mam nadzieję, że rodzina koszalińskich przedsiębiorców wspierających AZS Koszalin będzie stale się powiększać – powiedział prezes AZS, Leszek Doliński.

    

    

    

Udostępnij

Social Media

Dziś o bezpieczeństwo klientów @parkwodnykoszalin dbali @gotorey i @gregsurmacz33 🏊🏻‍♂️ podczas dyżuru naszych zawodników nie odnotowano żadnych incydentów. Panowie spisali się na medal 🥇 #Koszalin #parkwodnykoszalin #plkpl #AZSKosz #slonecznypatrol #wopr

23 marca, 2019

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.