AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

PWSZ wciąż z AZS!

news

Koszaliński klub nie próżnuje. Po przedłużeniu umowy z Centrum Medycznym Beta Tarnowski, kolejny z partnerów AZS - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa -zadeklarował chęć współpracy na sezon 2018/2019.

Kilka dni po zakończeniu sezonu, koszaliński klub zdążył przedłużyć umowy z dwoma partnerami. Tym razem współpracę z AZS przedłużyło PWSZ. Mieszcząca się przy ulicy Leśnej 1 uczelnia prowadzi studia pierwszego stopnia. - W przyszłym roku Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, której rektorem jest Jan Kuriata, będzie obchodziła 10-lecie swojego istnienia. My natomiast będziemy świętować 50-lecie powstania AZS. Cieszę się, że możemy współpracować z tak dobrze zorganizowaną i prężnie działającą uczelnią. Mam nadzieję, że będziemy mogli obchodzić jeszcze razem niejeden jubileusz. Chciałbym jeszcze podziękować za zaufanie rektorowi, Janowi Kuriacie - powiedział prezes AZS, Leszek Doliński.

W PWSZ można znaleźć kierunki powiązane bezpośrednio ze sportem, jak chociażby Fizjoterapię czy Wychowanie Fizyczne. Dlatego też studenci mogą otrzymać szansę na praktyki w koszalińskim klubie. Oprócz tego, można zapisać się na: dietetykę, bezpieczeństwo narodowe, ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo, pedagogikę i kosmetologię. Koszalińska uczelnia dysponuje także ciekawą ofertą programu Erasmus.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.pwsz-koszalin.pl

Udostępnij

Social Media

Za 7 dni gramy ze @basketzg ❗
Początkowo zaplanowany mecz na 20 stycznia został przełożony na 21.01 na godzinę 18:30. Zaplanujcie sobie tę datę tak by być z nami w HWS 👍
#plkpl #AZSKosz

14 stycznia, 2019

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie