AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

Beta Tarnowski nadal z koszalińskim klubem!

news

Pierwszym partnerem, który przedłużył współpracę z koszalińskim klubem na kolejny sezon jest Centrum Medyczne Beta Tarnowski.

Koniec sezonu nie oznacza braku rozmów z potencjalnymi oraz aktualnymi partnerami i sponsorami. Centrum Medyczne Beta Tarnowski wspierało koszalińskich zawodników w niezwykle profesjonalny sposób, stąd też obie strony były zainteresowane dalszą współpracą.

Centrum Medyczne, które mieści się przy ulicy Traugutta 31/3, będzie wspierać koszaliński klub kolejny raz z rzędu poprzez kompleksową opiekę zdrowotną. Oprócz tego, w Beta Tarnowski można znaleźć profilaktykę chorób, rehabilitację a także orzekanie o stanie zdrowia osób ubezpieczonych.

- Bardzo dziękuje firmie Beta Tarnowski za to, że zdecydowała się przedłużyć z nami współpracę. Sama świadomość posiadania takiego partnera sprawia, że nie boimy się o zdrowie naszych zawodników, którzy są cały czas pod najlepszą możliwą opieką – powiedział prezes AZS Koszalin, Leszek Doliński.

Centrum Medyczne Beta Tarnowski
Traugutta 31/3, Koszalin
tel.: 600800991

    

 

    

 

    

 

Udostępnij

Social Media

Za 7 dni gramy ze @basketzg ❗
Początkowo zaplanowany mecz na 20 stycznia został przełożony na 21.01 na godzinę 18:30. Zaplanujcie sobie tę datę tak by być z nami w HWS 👍
#plkpl #AZSKosz

14 stycznia, 2019

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie