AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

Leszek Doliński: Dziękuje za wsparcie!

news

Za nami ostatni mecz sezonu 2017/2018. Poniżej prezentujemy podziękowania Prezesa Leszka Dolińskiego dla wszystkich osób wspierających działania klubu... na dobre i złe.

- Chciałbym podziękować wszystkim kibicom i miłośnikom koszykówki w Koszalinie za doping, wsparcie w trudnych chwilach i radość po zwycięstwach NASZEGO-WASZEGO KLUBU. Sezon ubiegły był dla Nas niezmiernie trudny. Po stracie sponsora strategicznego, tj. Grupa Azoty - Zakłady Chemiczne Police, jednym z kluczowych zadań dla mnie i menedżera klubu było pozyskanie możliwie największej ilości koszalińskich sponsorów. Jestem ogromnie wdzięczny i pełen uznania dla przedsiębiorców z Koszalina, którzy zdecydowali się być z Naszym klubem i wspierać go finansowo. To dzięki nim możliwa była gra AZS Koszalin Spółka Akcyjna w ekstralidze w sezonach 2016-2017 i 2017-2018 - mówi Leszek Doliński.

Prezes klubu przypomina również o aspektach sportowych minionego sezonu. - Bywało różnie. Popełniliśmy błędy, ale były również dobre decyzje. Chwile radości przeplatały się ze złością oraz żalem. Warto jednak pamiętać, że pokonaliśmy takie ligowe siły jak Stelmet Zielona Góra, Rosę Radom, BM Slam Stal Osótrów Wielkopolski, King Szczecin czy też Polpharmę Starogard Gdański, do której jechaliśmy z problemami kadrowymi skazani na porażkę - dodaje Doliński.

Prezes zdradza również swoje plany na kolejne tygodnie - Przyszły sezon jest sezonem jubileuszowym. Obchodzimy bowiem 50-lecie klubu. Przez te 50 lat na sukces bycia w ekstraklasie pracowały pokolenia zawodników, działaczy i prezesów. O Koszalinie we wszystkich mediach przez te 50 lat było głośno. Koszalin jako miasto był znany i słyszany zawsze dzięki klubowi AZS Koszalin. AZS Koszalin Spółka Akcyjna JEST MARKĄ, KTÓRA BYŁA, JEST I BĘDZIE DLA DOBRA NASZEGO MIASTA. W przyszłym sezonie dla upamiętnienia Trenera Jerzego Olejniczaka będzie odsłonięta tablica pamiątkowa na elewacji Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie przy okazji Pierwszego Memoriału Jerzego Olejniczaka, który będzie turniejem cyklicznym przed każdym sezonem ligowym z udziałem AZS Koszalin Spółka Akcyjna. Powołaliśmy również Komitet Honorowy obchodów 50-lecia AZS Koszalin Spółka Akcyjna. Na Przewodniczącego Komitetu zaproszenie przyjął Prezydent Koszalina Piotr Jedliński. Do objęcia funkcji zastępcy przewodniczącego Komitetu zaproszony zostań Kazimierz Okińczyc, prezes K.S.M. Przylesie. Postaramy się, aby ten Jubileusz obfitował w wiele niespodzianek dla kibiców a wynik sportowy AZS Koszalin Spółka Akcyjna był na miarę oczekiwań naszych sponsorów i sympatyków.

Udostępnij

Social Media

Za 7 dni gramy ze @basketzg ❗
Początkowo zaplanowany mecz na 20 stycznia został przełożony na 21.01 na godzinę 18:30. Zaplanujcie sobie tę datę tak by być z nami w HWS 👍
#plkpl #AZSKosz

14 stycznia, 2019

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie