AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

Promocyjne ceny na mecz z BM Slam Stalą

news

W niedzielę 22 kwietnia podopieczni Dragana Nikolicia zmierzą się w ostatniem meczu sezonu 2017/2018 we własnej hali z drużyną BM Slam Stali Ostrów Wielkopolski. W sprzedaży pojawiły się już bilety na to spotkanie.

AZS Koszalin w ostatnim swoim meczu aktualnego sezonu zmierzy się z zajmującą obecnie trzecią pozycję w Energa Basket Lidze ekipą z Ostrowa Wielkopolskiego. Rywale biało-niebieskich w ostatnich tygodniach są w świetnej dyspozycji i wygrali aż siedem ostatni spotkań, pokonując między innymi Mistrza Polski - Stelmet Enea BC Zieloną Górę i MKS Dąbrowę Górniczą. Podopieczni trenera Emila Rajkovića podobnie jak rok temu mierzą w medal i udowadniają, że ich aspiracje są jak najbardziej realne. To jednak nie przestraszyło koszalińskich zawodników, którzy w pierwszym meczu obu zespołów wygrali w Ostrowie Wielkopolskim po dogrywce 83:80. Liczymy, że w niedzielnym spotkaniu Akademicy również zagrają bardzo dobre zawody i przeciwstawią się bardzo silnej ekipie BM Slam Stali.

 

Koszaliński klub przygotował na to spotkanie promocyjne ceny biletów.

Wejściówki na pojedynek z BM Slam Stalą Ostrów Wielkopolski będzie można zakupić w cenie 10 zł (ulgowy) i 15 zł (normalny) na wszystkie miejsca w hali.

Wejściówki na to spotkanie będzie można nabyć w kasach Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Śniadeckich. Dodatkowo bilety można zakupić za pośrednictwem internetu na stronie www.bilety.koszalin.pl.

Kasy biletowe otwarte:
piątek 20.04.2018: godz. 16:30 - 18:30
sobota 21.04.2018: godz. 14:00 - 18:00
niedziela 22.04.2018: godz. 16:00 - 20:00

Udostępnij

Social Media

Dziś o bezpieczeństwo klientów @parkwodnykoszalin dbali @gotorey i @gregsurmacz33 🏊🏻‍♂️ podczas dyżuru naszych zawodników nie odnotowano żadnych incydentów. Panowie spisali się na medal 🥇 #Koszalin #parkwodnykoszalin #plkpl #AZSKosz #slonecznypatrol #wopr

23 marca, 2019

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.