AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

Promocyjne ceny na mecz z Asseco!

news

Przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję na niedzielne spotkanie Akademików z Asseco Gdynią!

W spotkaniu 28. kolejki Energa Basket Ligi zawodnicy AZS Koszalin zmierzą się z zajmującą 11 miejsce w tabeli ekipą Przemysława Frasunkiewicza. Koszaliński klub przygotował na to spotkanie wyjątkową promocję dla wszystkich kibiców.

Wejściówki na pojedynek z Asseco (15.04.2018, godz. 12:30) będzie można kupić w cenie 10 zł (ulgowy) i 15 zł (normalny) na wszystkie miejsca w hali.

Jednocześnie informujemy, że osoby które zakupiły bilety w wyższej cenie, w niedziele przed meczem, w kasach hali będą mogły odebrać bezpłatne zaproszenia na kolejny pojedynek Akademików z BM Slam Stalą Ostrów Wielkopolski (22.04.2018, godz. 17:45).

Liczymy na Waszą obecność i wsparcie przez cały mecz!

Udostępnij

Social Media

@alibumaje nowym Akademikiem👍💪 Alan Czujkowski został nowym zawodnikiem AZS. Skrzydłowy podpisał roczny kontrakt z koszalińską drużyną.
#plkpl #NaszAZS #Koszalin

19 lipca, 2018

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic Agrobud Sp. z o.o. Bałtycki Bank Spółdzielczy Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła ANKAM Nieruchomości Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Cafe Mondo Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie Van Pur S.A. DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro