AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

Zawiedliśmy

news

W związku z piątkową porażką naszej drużyny, prezentujemy oświadczenie zawodników oraz sztabu szkoleniowego.

W związku z fatalną postawą naszej drużyny w piątkowym spotkaniu przeciwko Legii Warszawa, pragniemy przeprosić kibiców, sponsorów oraz właścicieli klubu za narażenie wszystkich na wstyd i rozczarowanie. W sporcie, jak w życiu, bywają lepsze i gorsze chwile. W Warszawie dopadł nas prawdziwy, sportowy kryzys. Czujemy w tej sytuacji prawdziwą... nie tylko sportową złość.

Nie ma jednak żadnego wytłumaczenia dla tego co się wydarzyło. Wszyscy czujemy odpowiedzialność za porażkę. Pragniemy jednak podkreślić, że w każdym meczu ligowym dajemy z siebie wszystko. Mecz z Legią Warszawa zapewne skreślił nas, jako zawodników i drużynę, w oczach wielu, ale dokonamy wszelkich starań, by zatrzeć złe wrażenie.  Zawiedliśmy... nie boimy użyć się tego słowa, które i tak zostało zmienione na potrzeby niniejszego oświadczenia, bowiem w szatni po meczu, czy też na dzisiejszym spotkaniu, padały o wiele mocniejsze słowa.

Na potwierdzenie naszego serca do gry i walki, warto cofnąć się pamięcią do niespodziewanych zwycięstw nad BM Slam Stalą Ostrów Wielkopolski, King Szczecin czy też Stelmetem Zielona Góra. Nie można zapominać również o spotkaniu przeciwko Polpharmie Starogard Gdański, gdzie pojechaliśmy kompletnie rozbici kadrowo, by ostatecznie odprawić rywali z kwitkiem i wrócić z tarczą, pomimo chorób i innych zawirowań w drużynie.

Przed nami ostatnie trzy trudne mecze, w których dokonamy starań, by pokazać się ze znacznie lepszej strony niż kilka dni temu w Warszawie. Rozumiemy złość wszystkich osób związanych z klubem, z kibicami na czele, jednak zapewniamy, iż każdy z nas da z siebie wszystko, by zakończyć sezon w dobrym stylu. Tylko AZS, Tylko Koszalin!

 Zawodnicy i sztab szkoleniowy drużyny

Udostępnij

Social Media

Dziś o bezpieczeństwo klientów @parkwodnykoszalin dbali @gotorey i @gregsurmacz33 🏊🏻‍♂️ podczas dyżuru naszych zawodników nie odnotowano żadnych incydentów. Panowie spisali się na medal 🥇 #Koszalin #parkwodnykoszalin #plkpl #AZSKosz #slonecznypatrol #wopr

23 marca, 2019

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.