AZS Koszalin S.A. - 50 lat
  • Obserwuj nas
Enea Basket Liga

Bilety na mecz z Asseco Gdynia

news

W niedzielę 15 kwietnia podopieczni Dragana Nikolicia zmierzą się we własnej hali z drużyną Asseco Gdynia. W sprzedaży pojawiły się już bilety na to spotkanie.

Po krótkiej przerwie w grze i wyjazdowym meczu z Legią Warszawa, Akademicy podejmować będą na własnym parkiecie zespół Asseco Gdynia. Ekipa Przemysława Frasunkiewicza wciąż bije się o grę w fazie play-off obecnie zajmując 11 pozycję, jednocześnie mając tylko punkt mniej niż zajmujący 8 lokatę Trefl Sopot. Mimo, że gdynianie w ostatnim czasie potrafili zwyciężyć w Zielonej Górze (93:86) oraz pokonać u siebie MKS (89:87), to zaliczyli również porażkę z osłabioną Polpharmą Starogard Gdański (106:82). W pierwszym meczu pomiędzy Akademikami i Asseco minimalnie lepsza okazała się ekipa trenera Frasunkiewicza 83:81, a losy tego spotkania toczyły się do ostatniej sekundy. Niedzielny mecz (15.04) będzie więc okazją na rewanż za porażkę z grudnia. Początek spotkania o godzinie 12:30. Spotkanie będzie dodatkowo transmitowane przez telewizję Polsat Sport HD.

Wejściówki na to spotkanie będzie można nabyć w kasach Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Śniadeckich. Dodatkowo bilety można zakupić za pośrednictwem internetu na stronie www.bilety.koszalin.pl.

Kasy biletowe otwarte:
środa 11.04.2018: godz. 16:30 - 18:30
piątek 13.04.2018:   godz. 16:30 - 18:30
niedziela 15.04.2018:   godz. 10:30 – 14:30

Udostępnij

Social Media

Dziś o bezpieczeństwo klientów @parkwodnykoszalin dbali @gotorey i @gregsurmacz33 🏊🏻‍♂️ podczas dyżuru naszych zawodników nie odnotowano żadnych incydentów. Panowie spisali się na medal 🥇 #Koszalin #parkwodnykoszalin #plkpl #AZSKosz #slonecznypatrol #wopr

23 marca, 2019

Sponsor główny

Miasto Koszalin

Sponsorzy

ZOS Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. Meden-Inmed Sp. z o.o. North.pl GlobalLogic IMSO Sp. z o.o. Dajar Sp. z o.o. TEPRO SA Hotel Verde *** Mścice/ Koszalin Dowbusz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. Koszalin Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Koszalinie Park Wodny Koszalin Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o. o. w Koszalinie Maro Tur Przewozy Krajowe i Zagraniczne Koszaliński Sztab Ratownictwa Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Remedica Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak morska_10 - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PAWO LEO Sp. z o.o. Fabryka Zabawek Pluszowych Kolor-Plusz Auto Stodoła NordGlass Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych Piotr Flens Spalding Q4Glass Drukarnia wielkoformatowa SOLDRUK Centrum Medyczne Bata Tarnowski TOMSOL Sp. z o.o. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie DOMAR Kazimierz Domaracki Bokaro Galeria Emka Centrum Rekreacji Forma Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie Soniqa Pomorze Zachodnie Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.